LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

ORDUTEGIAK - FUTBOL 11 KADETEAK BIGARREN MAILA

 ra aldatu

1. Taldea - Jardunaldia: 16

Partidua Zelaia Ordua
GALLARTA ''B'' - MENDI HOTZA  SAN MIGUEL (HA) GALLARTA 2020/01/25
10:00
SESTAO RIVER ''C'' - SANTURTZI ''B''  GALINDO 1 (HA) SESTAO 2020/01/26
12:00
LARRAMENDI - ASTI-LEKU ''B''  BASTEITA (HA) ALONSOTEGI 2020/01/25
12:00
BALMASEDA ''B'' - ORTUELLA  SALINILLAS (HA) BALMASEDA-48800 2020/01/26
11:30
SOMORROSTRO - SAN PEDRO ''B''  EL MALECON BERRIA (HA) MUSKIZ 2020/01/26
10:00
UNION SPORT ''B'' - ZALLA ''B''  SAN VICENTE C.D.M. (HA) BARAKALDO 2020/01/25
16:00
SPORTING DE LUTXANA ''B'' - DINAMO SAN JUAN  SERRALTA (HA) LUTXANA - BARAKALDO 2020/01/25
17:30
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia: 16

Partidua Zelaia Ordua
BASURTO ''B'' - BETOLATZA ''B''  IPARRALDE (HA) BILBAO 2020/01/25
16:00
ANSIO - BOSCO  ANSIO (HA) BARAKALDO 2020/01/25
15:45
PEÑA - ALBERRI  AITXARTE (HA) BILBAO 2020/01/26
17:00
LOYOLA INDAUTXU ''C'' - SAN PEDRO ''A''  AITXARTE (HA) BILBAO 2020/01/25
19:30
ZAZPI LANDA - INDAUTXU ''C''  P.M. ZORROZA (HA) BILBAO 2020/01/25
15:30
GURUTZETA ''B'' - PAULDARRAK  LA SIEBE (HA) CRUCES-BARAKALDO 2020/01/26
15:30
SANTURTZI ''A'' - TXURDITARRA (RET) ez asignatuta ez asignatuta
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia: 16

Partidua Zelaia Ordua
BASVER - SAN MIGUEL  SOLOARTE (HA) BASAURI 2020/01/26
09:15
SAN ANTONIO - ITUGARPE  MUNICIPAL A (HA) ETXEBARRI 2020/01/25
16:00
GALDAKAO ''C'' - MONTEFUERTE  SANTA BARBARA (HA) GALDAKAO 2020/01/26
12:45
PADURA ''B'' - BASAURI-B.E.A. (RET) ez asignatuta ez asignatuta
INDARTSU ''C'' - IBAIONDO NERBIOI  SOLOARTE (HA) BASAURI 2020/01/25
13:15
ATXULAUR - ESCOLAPIOS  IBAIONDO-OROZKO (HA) OROZKO 2020/01/25
09:15
IBARSUSI ''B'' - GORBEIAKO  IBARSUSI A (HA) BILBAO 2020/01/26
16:00
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia: 16

Partidua Zelaia Ordua
ITURGITXI ''B'' - LA SALLE  BOLUE 1 (HA) GETXO 2020/01/26
16:00
GALEA ''B'' - LEIOA ''D''  AZKORRI (HN) GETXO 2020/01/26
11:30
MATZHERRI - IBARREKO ''B''  MAIONA B (HA) BILBAO 2020/01/26
18:00
ASKARTZA ''B'' - UGERAGA ''B''  ASKARTZA CLARET (HA) LEIOA 2020/01/26
15:15
ASTRABUDUAKO ''C'' - GAZTELUETA  SAN LORENZO (HA) ERANDIO (ASTRABUDUA) 2020/01/26
16:00
PLENTZIA - NEGURI  ERROTABARRI (HA) PLENTZIA 2020/01/25
16:00
LA MERCED ''B'' - ARENAS ''B''  ARTXANDA (HA) SONDIKA 2020/01/26
15:30
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia: 16

Partidua Zelaia Ordua
ZAMUDIO - MORAZA ''B''  ERREKALDE (HA) ZAMUDIO 2020/01/26
11:00
BASURTO ''A'' - URDANETA ''B''  IPARRALDE (HA) BILBAO 2020/01/25
18:00
BEGOÑA ''B'' - LAGUN ARTEA  MAIONA A (HA) BILBAO 2020/01/25
15:00
ASTRIKOITZ ''B'' - BARBARAKO  LEGARDA (HA) MUNGIA 2020/01/25
13:00
LARRAMENDI IK. - ERANDIO ''B''  LEGARDA (HA) MUNGIA 2020/01/26
13:00
ITURRIGORRI ''B'' - MUNABE  LA ROSETA (HA) BILBAO 2020/01/26
09:00
ITURRIAGA - COL. VIZCAYA ''B''  ITURRIAGA (HA) BERANGO 2020/01/25
16:00
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia: 16

Partidua Zelaia Ordua
ZALDUA - BERMEO ''B''  SOLOBARRIA (HA) ZALDIBAR 2020/01/25
16:00
EZKURDI - LUMO  ARRIPAUSUETA (HA) DURANGO 2020/01/26
10:00
ERMUA BLUES - ABADIÑO ''C''  BETI ONDO (HA) ERMUA 2020/01/25
12:00
GERNIKA ''C'' - URBIETAKO (RET) ez asignatuta ez asignatuta
BERRIATUKO (RET) - AURRERA ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
GERNIKA SPORTING - IURRETAKO ''B''  URBIETA 2 (HA) GERNIKA 2020/01/26
12:30
ELORRIO ''B'' - BERRIZ  ELEIZALDE (HA) ELORRIO 2020/01/26
11:00
ERMUA ''C'' - LEKEITIO ''B''  TEODORO ZUAZUA (HA) ERMUA 2020/01/25
11:45
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia: 16

Partidua Zelaia Ordua
SAN ESTEBAN - UMORE ONA ''B''  MUNICIPAL A (HA) ETXEBARRI 2020/01/26
12:00
LARRAKO - SANTO CRISTO  LARRAKO-ZELAI (HA) IURRETA 2020/01/26
16:00
ARRATIA ''B'' - ASTIENE  URBIETA-IGORRE (HA) IGORRE 2020/01/25
19:30
AMOREBIETA ''C'' - MSC BUTROE ''B''  TXOLON (HA) AMOREBIETA 2020/01/26
10:30
MENDIGOGOR - DURANGOKO SAPUHERRIAK  MONTEFUERTE (HA) OLLARGAN-ARRIGORRIAGA 2020/01/25
12:30
ABAROA - ZAMUDIOKO ARTEAGA  SAN MIGUEL (HA) BASAURI 2020/01/25
12:00
ARRIPU - BAKIO  TABIRA (HA) DURANGO 2020/01/26
12:50
SAILKAPENA

HN: Belar Naturala  HA: Belar Artifiziala  A: Harea  NO: Ezezaguna



IGO