LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

ORDUTEGIAK - ARETO FUTBOLA LURRALDEKOA KOPA BIZKAIA

 ra aldatu

1. Taldea - Jardunaldia: 1

Partidua Zelaia Ordua
BIARA BERMIO - GU LAGUNAK  ARENE POLIKIROLDEGIA (0) BERMEO 2019/09/21
19:00
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia: 1

Partidua Zelaia Ordua
BOSKOZALEAK - UGERAGA  P.M. LASESARRE - PABELLON (PA) BARAKALDO 2019/09/21
18:00
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia: 1

Partidua Zelaia Ordua
MUSKIZ - AIARAGEBAL  P.M. MUSKIZ (SI) MUSKIZ 2019/09/21
16:00
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia: 1

Partidua Zelaia Ordua
SASIKOA ''B'' - ERANDIOTARRAK  LANDAKO (SI) DURANGO 2019/09/22
10:00
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia: 1

Partidua Zelaia Ordua
SPORTING ARTXANDA (RET) - TRAPAGARANGO ITXAROPEN IK. ez asignatuta ez asignatuta
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia: 1

Partidua Zelaia Ordua
BERMEOKO IKASLEGOIEK - MAZUSTEGUI 6 ''A''  ARENE POLIKIROLDEGIA (0) BERMEO 2019/09/21
18:00
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia: 1

Partidua Zelaia Ordua
RAYO JAIKIRIKI - SCORPIO ALKIZABAL ''B''  UNKINA (PA) GALDAKAO 2019/09/21
20:00
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia: 1

Partidua Zelaia Ordua
IBAIZABAL (RET) - ZORROTZAKO TECNOCASA ''A'' ez asignatuta ez asignatuta
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia: 1

Partidua Zelaia Ordua
GOIZTIRI ''A'' - BARAKALDOKO K.T. B.L. ''A''  LA BENEDICTA (PA) SESTAO 2019/09/21
19:00
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia: 1

Partidua Zelaia Ordua
ZAMUDIO - ATXURRE BERRI  P.M. ZAMUDIO (SI) ZAMUDIO 2019/09/21
16:30
SAILKAPENA

11. Taldea - Jardunaldia: 1

Partidua Zelaia Ordua
SESTAO ''B'' - SOLOARTE ''B''  LAS LLANAS - PABELLON (PA) SESTAO 2019/09/21
18:00
SAILKAPENA

12. Taldea - Jardunaldia: 1

Partidua Zelaia Ordua
IBAIBIDE - ELORRIETAKO AEROLINK ''B''  P.M. URBI (PA) BASAURI 2019/09/21
16:15
SAILKAPENA

13. Taldea - Jardunaldia: 1

Partidua Zelaia Ordua
ITURRIONDO REFORMAS DAIKER ''B'' - LAUKIZ NAHASTE  ZURBARAN (AS) BILBAO 2019/09/22
18:15
SAILKAPENA

14. Taldea - Jardunaldia: 1

Partidua Zelaia Ordua
COL. VIZCAYA - MEATZARI  COL. VIZCAYA PABELLON (AS) SONDIKA 2019/09/20
21:00
SAILKAPENA

15. Taldea - Jardunaldia: 1

Partidua Zelaia Ordua
SANTURTZI F.S. ''B'' - SERVIGRAF  LA BENEDICTA (PA) SESTAO 2019/09/26
21:00
Geroratuta
SAILKAPENA

16. Taldea - Jardunaldia: 1

Partidua Zelaia Ordua
AKELARRE BAR CHOPOS - MUNDAKAKO KATILLOTXU  POL. FADURA (PA) GETXO 2019/09/22
16:00
SAILKAPENA

PA: Parquet  SI: Sintetikoa  AS: Asfalto  CP: Zementu leundua  NO: Ezezaguna(O)



IGO