LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputaciˇn Foral de Bizkaia
Kutxabank
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

EMAITZAK - FUTBOL 11 GAZTEAK BIGARREN MAILA

TALDEA 2 - Jardunaldia 30

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ESCOLAPIOS 9  -  5 ZUAZO
 
INDAUTXU ''B'' 3  -  3 UNION SPORT ''B''
 
BILBOKO BEGOĐAZPI-MERCED 1  -  8 ZAZPI LANDA
 
IBARSUSI ''B'' 1  -  4 MATZHERRI
 
BOSCO 1  -  0 TXURDINAGA
 
SOLOKOETXE 1  -  3 OTXARKOAGA ''B''
 
PEĐA 4  -  2 BASURTO ''B''
 
LOYOLA INDAUTXU ''C'' 2  -  6 LA SALLE
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 3 - Jardunaldia 30

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BASAURI-B.E.A. 1  -  11 INDARTSU ''C''
 
SAN ANTONIO 4  -  2 IBAIONDO NERBIOI
 
PADURA ''B'' 7  -  1 INDARRA
 
SAN MIGUEL 8  -  1 ATXULAUR ''B''
 
ABAROA 1  -  7 GALDAKAO ''B''
 
LEMOAHARROBI 3  -  3 MONTEFUERTE
 
UMORE ONA ''B'' 2  -  2 ETXEBARRI ''B''
 
ORDUĐA 2  -  1 ARIZ ''B''
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 4 - Jardunaldia 34

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BERANGO ''B'' 4  -  2 ERANDIO
 
GAZTELUETA 1  -  2 URDANETA ''B''
 
GALEA ''B'' 3  -  1 MSC BUTROE
 
NEGURI 1  -  0 IBARREKO ''B''
 
ASKARTZA-CLARET ''B'' 0  -  2 ITURGITXI ''B''
 
BIZKERRE 2  -  1 UGERAGA ''B''
 
Atsedena   PLENTZIA
LAURO IK. ''B'' 2  -  4 LEIOA ''D''
 
URDULIZ 3  -  0 ARENAS ''B''
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 5 - Jardunaldia 30

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ZORRONTZAKO 3  -  2 BERRIZ
 
EZKURDI 5  -  0 ERMUA BLUES
 
ARRIPU 2  -  1 BERMEO ''B''
 
IURRETAKO ''B'' 4  -  2 AMOREBIETA ''C''
 
ZALDUA 6  -  2 LEKEITIO ''B''
 
ELORRIO 1  -  4 ERMUA ''B''
 
BETI BLUES 6  -  2 DURANGOKO SAPUHERRIAK
 
URBIETA 2  -  3 URDAIBAI
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 6 - Jardunaldia 30

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
MUNGIA ''B'' 2  -  3 LARRAMENDI IK.
 
SAN FRANCISCO (RET)   -   COL. VIZCAYA
 
LA MERCED 4  -  1 SONDIKA
 
ITURRIGORRI (RET) ''B''   -   BEGOĐA ''B''
 
URRETXINDORRA IK. 5  -  4 LOIU
 
Atsedena   MORAZA ''B''
BETOLATZA 1  -  9 ZAMUDIO
 
BARBARAKO 4  -  4 ASTRIKOITZ
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

* behin-behineko emaitzak gorriz




IGO