LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

EMAITZAK - FUTBOL 11 GAZTEAK BIGARREN MAILA

TALDEA 2 - Jardunaldia 10

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GURUTZETA ''A'' 3  -  0 LA SALLE
 
BETOLATZA 3  -  0 SANTURTZI ''A''
 
LA ARBOLEDA 1  -  5 ORTUELLA
 
SPORTING DE LUTXANA 5  -  2 BASURTO ''B''
 
ERANDIOTARRAK 4  -  0 MUĐATONES
 
SAN PEDRO ''B'' 1  -  6 ABANTO
 
ZUAZO 3  -  0 UNION SPORT ''B''
 
ASTI-LEKU ''B'' 1  -  0 MEATZARI
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 3 - Jardunaldia 10

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
UGAO 1  -  1 ORDUĐA
 
ARRATIA ''B'' 1  -  1 BASAURI-B.E.A.
 
INDARRA 6  -  1 SAN ANTONIO
 
ABAROA 1  -  3 ETXEBARRI ''B''
 
LEMOAHARROBI 9  -  1 ARIZ ''B''
 
IBAIONDO NERBIOI 2  -  4 TXURDINAGA
 
INDARTSU ''C'' 7  -  2 UMORE ONA ''B''
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 4 - Jardunaldia 10

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
UGERAGA (RET) ''B''   -   PLENTZIA
 
GAZTELUETA 7  -  1 ASKARTZA ''B''
 
SHOTOKAI (RET)   -   ALTZAGA IK.
 
BERANGO (RET) ''B''   -   URDULIZ ''B''
 
BIZKERRE 2  -  0 ITURGITXI ''B''
 
GALEA ''B'' 0  -  2 GORLIZ
 
NEGURI 3  -  3 ARENAS ''B''
 
ERANDIO 6  -  2 LEIOA ''D''
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 5 - Jardunaldia 10

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
URDAIBAI 0  -  1 GERNIKA ''C''
 
IURRETAKO ''B'' 1  -  1 MUGARRAZPI DURANGO
 
BERRIATUKO 0  -  3 EZKURDI
 
ELORRIO 4  -  1 ARRIPU
 
LUMO 3  -  5 BERMEO ''B''
 
DURANGOKO SAPUHERRIAK 8  -  0 ERMUA ''C''
 
ZALDUA 0  -  5 LEKEITIO ''B''
 
LAUAXETA IK. 2  -  4 BERRIZ
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 6 - Jardunaldia 10

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
FRUIZ 2  -  4 COL. VIZCAYA
 
SONDIKA 2  -  1 LOYOLA INDAUTXU ''B''
 
BAKIO 3  -  1 BOSCO
 
LA MERCED 2  -  2 MSC BUTROE
 
ZAMUDIO 1  -  2 GAZTELUZARRA
 
COL. FRANCES 2  -  3 MORAZA ''B''
 
UGERAGA ''A'' 2  -  2 IBARREKO ''A''
 
ASTRIKOITZ 3  -  4 LARRAMENDI IK.
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

* behin-behineko emaitzak gorriz



IGO