LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputaciˇn Foral de Bizkaia
Kutxabank
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

EMAITZAK - FUTBOL 11 KADETEAK BIGARREN MAILA

TALDEA 2 - Jardunaldia 30

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ORDUĐA 3  -  3 LOYOLA INDAUTXU ''C''
 
UNION SPORT ''B'' 8  -  2 BETOLATZA ''B''
 
Atsedena   BILBOKO BEGOĐAZPI - MERCED
ZUAZO 1  -  1 ZAZPI LANDA
 
PAULDARRAK 5  -  1 GURUTZETA ''B''
 
URRETXINDORRA IK. 3  -  1 TXURDITARRA
 
PEĐA 8  -  1 BASURTO ''B''
 
SANTURTZI ''A'' 2  -  1 ATXULAUR
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 3 - Jardunaldia 30

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BASAURI-B.E.A. 2  -  3 BASVER
 
AMOREBIETA ''C'' 2  -  2 LUMO
 
LARRAKO 3  -  0 GALDAKAO ''C''
 
LAUAXETA IK. 5  -  2 ARRATIA ''B''
 
UGAO 2  -  1 SAN ESTEBAN
 
ZORRONTZAKO 1  -  0 SAN ANTONIO
 
UMORE ONA (RET) ''B''   -   ETXEBARRI ''B''
 
IBAIONDO NERBIOI ERREKA 2  -  0 INDARTSU ''C''
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 4 - Jardunaldia 30

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ERANDIO 0  -  2 GORLIZ
 
ALTZAGA IK. 2  -  1 LEIOA ''D''
 
CORAZON DE MARIA 4  -  1 PLENTZIA
 
ARENAS ''B'' 2  -  3 IBARREKO ''B''
 
BOSCO 2  -  1 ITURGITXI ''B''
 
UGERAGA ''B'' 0  -  5 GAZTELUETA
 
GAZTELUZARRA 10  -  0 GALEA ''B''
 
ASTRABUDUAKO ''C'' 2  -  1 LA SALLE
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 5 - Jardunaldia 30

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
MUNGIA ''B'' 9  -  1 COLEGIO VIZCAYA ''B''
 
ZAMUDIO 2  -  4 DERIO
 
LA MERCED 6  -  1 ITURRIGORRI ''B''
 
MUNABE 1  -  6 BEGOĐA ''B''
 
SONDIKA 2  -  1 MORAZA ''B''
 
MSC BUTROE 1  -  3 TXURDINAGA
 
LAURO IK. ''B'' 0  -  4 BASURTO ''A''
 
BARBARAKO 6  -  3 ASTRIKOITZ ''B''
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 6 - Jardunaldia 34

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BERMEO ''B'' 3  -  0 GORBEIAKO
 
ARRIPU 2  -  4 LEKEITIO ''B''
 
BETIERMU 2  -  1 BAKIO
 
IURRETAKO ''B'' 8  -  0 ZELAIETA
 
ELORRIO ''B'' 0  -  2 BERRIATUKO
 
ZALDUA 3  -  3 ERMUA ''B''
 
URDAIBAI 9  -  0 MUGARRAZPI
 
URBIETA 1  -  2 DURANGOKO SAPUHERRIAK
 
BERRIZ 0  -  6 AMOREBIETA ''B''
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

* behin-behineko emaitzak gorriz




IGO