LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

EMAITZAK - FUTBOL 11 KADETEAK BIGARREN MAILA

TALDEA 2 - Jardunaldia 10

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LOYOLA INDAUTXU ''C''   -   TXURDITARRA (RET)
 
ZAZPI LANDA 4  -  2 PEÑA
 
GURUTZETA ''B'' 1  -  1 ANSIO
 
SANTURTZI ''A'' 6  -  0 BASURTO ''B''
 
INDAUTXU ''C'' 1  -  1 OTXARKOAGA ''B''
 
SAN PEDRO ''A'' 0  -  3 BETOLATZA ''B''
 
ALBERRI 2  -  2 BOSCO
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 3 - Jardunaldia 10

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
INDARTSU ''C'' 6  -  0 GORBEIAKO
 
ATXULAUR 1  -  0 PADURA ''B''
 
ORDUÑA 11  -  1 GALDAKAO ''C''
 
IBARSUSI ''B'' 4  -  0 SAN ANTONIO
 
ESCOLAPIOS 2  -  2 SAN MIGUEL
 
IBAIONDO NERBIOI 7  -  0 ITUGARPE
 
BASAURI-B.E.A. (RET)   -   MONTEFUERTE
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 4 - Jardunaldia 10

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ASTRABUDUAKO ''C'' 1  -  6 ARENAS ''B''
 
PLENTZIA 7  -  0 ASKARTZA ''B''
 
BERANGO ''B'' 2  -  0 MATZHERRI
 
LA MERCED ''B'' 0  -  7 GALEA ''B''
 
NEGURI 2  -  1 LA SALLE
 
GAZTELUETA 5  -  1 LEIOA ''D''
 
UGERAGA ''B'' 1  -  3 IBARREKO ''B''
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 5 - Jardunaldia 10

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LARRAMENDI IK. 6  -  1 COL. VIZCAYA ''B''
 
ITURRIGORRI ''B'' 2  -  2 ASTRIKOITZ ''B''
 
LAURO IK. ''B'' 2  -  2 BEGOÑA ''B''
 
ITURRIAGA 1  -  6 BASURTO ''A''
 
MUNABE 3  -  1 MORAZA ''B''
 
ERANDIO ''B'' 0  -  2 URDANETA ''B''
 
BARBARAKO 4  -  1 LAGUN ARTEA
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 6 - Jardunaldia 10

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BERRIATUKO (RET)   -   LEKEITIO ''B''
 
GERNIKA SPORTING 0  -  7 GERNIKA ''C''
 
ELORRIO ''B'' 1  -  5 ERMUA BLUES
 
ERMUA ''C'' 1  -  9 EZKURDI
 
BERRIZ 1  -  0 ZALDUA
 
IURRETAKO ''B'' 0  -  2 BERMEO ''B''
 
AURRERA ''B'' 3  -  3 LUMO
 
URBIETAKO (RET)   -   ABADIÑO ''C''
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 7 - Jardunaldia 10

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
AMOREBIETA ''C'' 8  -  0 BAKIO
 
MENDIGOGOR 1  -  0 ARRATIA ''B''
 
ABAROA 4  -  0 LARRAKO
 
ARRIPU 0  -  7 SAN ESTEBAN
 
DURANGOKO SAPUHERRIAK 1  -  4 TXURDINAGA
 
MSC BUTROE ''B'' 1  -  3 UMORE ONA ''B''
 
ASTIENE 2  -  3 SANTO CRISTO
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

* behin-behineko emaitzak gorriz



IGO