LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

EMAITZAK - FUTBOL 11 KADETEAK BIGARREN MAILA

TALDEA 2 - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BASURTO ''B'' 3  -  0 OTXARKOAGA ''B''
 
ANSIO 0  -  4 BETOLATZA ''B''
 
PEÑA 1  -  0 BOSCO
 
LOYOLA INDAUTXU ''C'' 4  -  0 ALBERRI
 
ZAZPI LANDA 2  -  6 SAN PEDRO ''A''
 
GURUTZETA ''B'' 4  -  1 INDAUTXU ''C''
 
SANTURTZI ''A'' 6  -  0 PAULDARRAK
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 3 - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BASVER 4  -  1 GORBEIAKO
 
SAN ANTONIO 3  -  1 SAN MIGUEL
 
GALDAKAO ''C'' 1  -  7 ITUGARPE
 
PADURA ''B'' 3  -  0 MONTEFUERTE
 
INDARTSU ''C''   -   BASAURI-B.E.A. (RET)
 
ATXULAUR 1  -  1 IBAIONDO NERBIOI
 
ORDUÑA 4  -  1 ESCOLAPIOS
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 4 - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ITURGITXI ''B'' 3  -  3 ARENAS ''B''
 
GALEA ''B'' 7  -  4 LA SALLE
 
MATZHERRI 2  -  2 LEIOA ''D''
 
ASKARTZA ''B'' 1  -  2 IBARREKO ''B''
 
ASTRABUDUAKO ''C'' 0  -  2 UGERAGA ''B''
 
PLENTZIA 3  -  2 GAZTELUETA
 
BERANGO ''B'' 3  -  0 NEGURI
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 5 - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ZAMUDIO 9  -  0 COL. VIZCAYA ''B''
 
BASURTO ''A'' 10  -  0 MORAZA ''B''
 
BEGOÑA ''B'' 11  -  2 URDANETA ''B''
 
ASTRIKOITZ ''B'' 1  -  2 LAGUN ARTEA
 
LARRAMENDI IK. 2  -  2 BARBARAKO
 
ITURRIGORRI ''B'' 3  -  1 ERANDIO ''B''
 
LAURO IK. ''B'' 3  -  2 MUNABE
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 6 - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ZALDUA 2  -  3 LEKEITIO ''B''
 
EZKURDI 1  -  1 BERMEO ''B''
 
ERMUA BLUES 4  -  1 LUMO
 
GERNIKA ''C'' 2  -  1 ABADIÑO ''C''
 
BERRIATUKO (RET)   -   URBIETAKO (RET)
 
GERNIKA SPORTING 3  -  4 AURRERA ''B''
 
ELORRIO ''B'' 1  -  2 IURRETAKO ''B''
 
ERMUA ''C'' 0  -  3 BERRIZ
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 7 - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SAN ESTEBAN 2  -  2 TXURDINAGA
 
LARRAKO 0  -  5 UMORE ONA ''B''
 
ARRATIA ''B'' 5  -  0 SANTO CRISTO
 
AMOREBIETA ''C'' 7  -  4 ASTIENE
 
MENDIGOGOR 1  -  1 MSC BUTROE ''B''
 
ABAROA 10  -  1 DURANGOKO SAPUHERRIAK
 
ARRIPU 1  -  1 ZAMUDIOKO ARTEAGA
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

* behin-behineko emaitzak gorriz



IGO