LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia
Kutxabank
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

Organo Teknikoak

BIZKAIKO FUTBOL  LURRALDEKO EPAILEEN BATZORDEA

PRESIDENTEA:                               JON K. AGUIRRE HUERGA Jn.

MAHAIKIDEAK:                                ARITZ ARCE ETXABE Jn.

                                                         GORKA RODRÍGUEZ UNIBASO Jn.

                                                         CARLOS DELGADO FERREIRO Jn.

                                                         GONZALO DELGADO FRIAS Jn.

                                                         JOSÉ LUIS GUIJARRO CALLADO Jn.

                                                         JOAQUÍN HORNILLOS GIL Jn.

                                                         FERNANDO LANZAGORTA ALVARADO Jn.

                                                         JOSÉ NEILA BERMUDEZ Jn.

                                                         

 

BIZKAIKO FUTBOL LURRALDEKO ENTRENATZAILEEN BATZORDEA

PRESIDENTEA:                                  ALFREDO NORZAGARAY ARIAS Jn.

IDAZKARIA:                                        ANA ASTOBEITIA AURRECOECHEA And

MAHAIKIDEA:                                     IGNACIO CANO MARAÑON Jn.

                                                            FELIX GARCIA MARAÑON Jn.

AHOLKULARI JURIDIKOA:                IÑIGO AGUIRRE ASTELARRA Jn.

LAGUNTZAILE:                                  JOAQUIIN ALONSO MANCHADO

 

BIZKAIKO FUTBOL LURRALDEKO ARBITROEN ESKOLA

ZUZENDARIA:                                                         LUIS Mª CONTADOR CRESPO Jn.

ALBOKO ZUZENDARIA:                                         RICARDO DE BURGOS BENGOETXEA Jn.

ARLO FISIKOAREN ARDURADUNA:                     URTZI GOITIA GONZÁLEZ Jn.

F. FEDERATU PROIEKTUAREN ARDURADUNA: DAVID HELGUERA SALINAS Jn.

EMAKUME ARBITROEN ARDURADUNA:             IRENE HERRERO DEL VALLE And.

ARBITRO BERRIEN ARDURADUNA:                    AITOR VILLATE MARTÍNEZ Jn.

ARLO TEKNIKOAREN ARDURADUNA:                ANDER ZARRABEITIA ARRIETA Jn.

IDAZKARIA:                                                           OSCAR RUIZ PÉREZ Jn.

 

BIZKAIKO FUTBOL LURRALDEKO ENTRENATZAILEEN ESKOLA

ZUZENDARIA:                                     FERNANDO QUINTANILLA BARAÑANO Jn.

INSTALAZIOEN ARDURADUNA:       DELFIN BOMBIN MOLINERO

 

LURRALDE ARETO FUTBOLEKO BATZORDEA

PRESIDENTEA:                                   JOSEBA GAMBOA DELGADO Jn.

MAHAIKIDEA:                                      IÑAKI BLANCO RIVERO Jn.

                                                             UNAI EZCURRA MENCHACA Jn.

                                                             ROBERTO GARCIA DELGADO Jn.

                                                             FCO. JAVIER ORTUZAR GUILLAMON Jn.

                                                             EUKENE RODRIGUEZ RELLOSO And.

 

ARETO FUTBOLEKO EPAILEEN BATZORDEA 

PRESIDENTEA:                                  MIGUEL A. REGUERA RODRIGUEZ Jn.

MAHAIKIDEAK:                                   FCO. JAVIER GARCIA CORRAL Jn.

                                                            RAUL DE LA HOZ GARAITA Jn.

                                                            FELIPE SAN MARTIN DAVILA Jn.

 

 

 



IGO